Polski English

A&T Ceramika - Rozwiń z nami swoją pasję - artykuły dla ceramików

0,00 zł
Współpraca

Przedszkola i szkoły

Prowadzimy zajęcia dodatkowe z ceramiki dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Zajęcia prowadzone są w placówce, zapewniamy wszystkie niezbędne materiały do pracy oraz wypał w piecu ceramicznym.

Realizujemy autorski program pracy z dziećmi.Program zajęć dostosowany jest do wieku dzieci i poziomu rozwoju manualnego.

Oferta szczegółowa przedstawiana i przygotowywana indywidualnie dla placówki zainteresowanej współpracą. FOTOGALERIAFirmy i instytucje

Uatrakcyjniamy imprezy dla Firm, organizując warsztat ceramiczny, lepienie, toczenie na kole garncarskim. Oferta szczegółowa przedstawiana i przygotowywana indywidualnie dla Klienta.

 

Imprezy okolicznościowe

Organizujemy dzieciom wyborną zabawę z gliną na imprezach okolicznościowych (urodziny, imieniny, inne). Dzieci lepią bawiąc się. Wszystkie prace są wypalane w piecu ceramicznym, dostarczane po wypale do organizatora imprezy.


Realizacje specjalne
Wykonujemy również prace na specjalne zamówienia do konkretnego wnętrza, na specjalne okazje. Termin realizacji oraz koszty uzgadniane indywidualnie z zamawiającym. Nasze realizacje specjalne dostępne w zakładce Zamówienia indywidualne.

Galerie
Współpracujemy z galeriami. 

 

Dodatkowe informacje mailem: info@at-ceramika.pl lub telefonicznie tel.(+48) 224039210

 

Szybki kontakt

574 740 950
22 743 50 08
 
info@at-ceramika.pl   
Rzetelna Firma
http://wizytowka.rzetelnafirma.pl/K7I3ZVEB
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.