Polski English

A&T Ceramika - Rozwiń z nami swoją pasję - artykuły dla ceramików

0,00 zł
Koszt dostawy

›» NOWE, NIŻSZE CENY I DARMOWA DOSTAWA ‹«

Darmowa dostawa od 350,00 zł

Przy zamówieniu produktów (z wyjątkiem powyżej 150 kg glin) na kwotę powyżej 350,00 zł nie zapłacą Państwo za przesyłkę, przy wyborze opcji płatności przelewem i opcją dostawy kurierem.
Darmowa dostawa dotyczy jednej przesyłki, czyli dla zamówień powyżej 30 kg doliczona zostanie opłata za kolejne paczki zgodnie z cennikiem przy podsumowaniu zamówienia, bez względu na końcową wartość zamówienia (powyżej 350 zł) darmowa jest jedna przesyłka. 

Koszt dostawy dla przesyłek powyżej 150 kg zostaje wyliczany po złożeniu zamówienia, a zniżki na darmową dostawę nie obowiązują. 

Sposób dostawy

Koszt dostawy (brutto)

Maksymalna waga 

Czas dostawy

Paczkomaty InPost

                       13,00 zł

                  25,00 kg

do 3 dni roboczy (70 % przesyłek jest dostaraczna w przeciągu1 dnia roboczego, pozostałe w dwa).

Przesyłka kurierska 

Przedpłata na konto:
 15,00 zł 

Platność przy odbiorze (pobranie):
19,00 zł 

                 30,00 kg

Dostawa na następny dzień roboczy*

Przesyłka paletowa**

od 108  zł do 165 zł  w zależności od wagi 

od 150 kg do 1000 kg

do 2 dni roboczych 
*Dostawa na następny dzień roboczy jest terminem deklarowanym przez przewoźnika, 98% przesyłek jest dostarczana już następnego dnia, jednak firma kurierska zastrzega sobie prawo do doręcznia do dwóch dni. Do tej pory wszystkie nadane przez nas paczki były dostarczone na następny dzień. 

** Koszt dostawy dla zamówień o łącznej wadze powyżej 150 kg zostaje podany przy podsumowaniu zamówienia
Sklep A&T CERAMIKA nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki, w sprawie preferowanych godzin odbioru prosimy o kontakt z kurierem. 

Dostawa do innych krajów:
Koszt dostawy zależy od kraju oraz wagi przesyłki. 
Przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie z listy (kraj dostawy) odpowiedniego kraju, do którego przesyłka ma być dostarczona - wówczas wyświetli się koszt dostawy do wskazanego kraju dla produktów znajdujących się w koszyku.
Jeśli na liście nie ma Państwa kraju to znaczy, że policzymy koszt dostawy po złożeniu zamówienia - ale produkty na pewno będą mogły być dostarczona do wskazanego państwa - o koszcie dostawy poinformujemy mailowo. 

Szybki kontakt

574 740 950
22 743 50 08
 
info@at-ceramika.pl   
Rzetelna Firma
http://wizytowka.rzetelnafirma.pl/K7I3ZVEB
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.