Polski English

A&T Ceramika - Rozwiń z nami swoją pasję - artykuły dla ceramików

0,00 zł

Koszt dostawy


Darmowa dostawa DPD: 
Za każde wydane 390 zł otrzymają Państwo jedną darmową przesyłkę (waga produktów do 30 kg). 
Darmowa dostawa dotyczy opcji płatności przelewem i wysyłką kurierem. 
Dla zamówień powyżej 30 kg doliczona zostanie opłata za kolejne paczki zgodnie z cennikiem, np. gdy zostały zamówione produkty na kwotę 500,00 zł i ich łączna waga wynosi 50 kg , to konieczne będzie utworzenie 2 przesyłek, z czego jedna przesyłka będzie darmowa i koszt dostawy zamiast 35,00 zł wyniesie 17,50 zł. 

Darmowa dostawa InPost: 
Za każde wydane 350,00 zł otrzymają Państwo jedną darmową przesyłkę (waga produktów do 25 kg). 
Darmowa dostawa dotyczy opcji płatności przelewem i wysyłką kurierem. 

Dla zamówień powyżej 25 kg doliczona zostanie opłata za kolejne paczki zgodnie z cennikiem, np. gdy zostały zamówione produkty na kwotę 500,00 zł i ich łączna waga wynosi 50 kg , to konieczne będzie utworzenie 2 przesyłek, z czego jedna przesyłka będzie darmowa i koszt dostawy zamiast 26,00 zł wyniesie 13,00 zł. 
Ze wględów bezpieczeństwa paczkomatem nie wysyłamy form gispowych, mas lejnych, płyt, powyżej 3 słupków, wałków powyżej 30 cm, wiaderek plastikowych. 

Wysyłka form gipsowych/płyt:
W trosce o bezpieczny transport formy gipsowe i płyty wysyłamy wyłącznie kurierm. Czasem ze względu na wagę lub gabaryty  pozostałych zamówionych produktów, możemy zaproponować utworzenie kolejnej przesyłki, pomimo że waga zamówienia nie przekroczy 30 kg.  Zmianę uzgodnimy z Państwem przed wysłką. 


Koszt dostawy dla zamówień, których waga przekracza 150 kg zostaje wyliczany po złożeniu zamówienia, a zniżki na darmową dostawę nie obowiązują. 

Sposób dostawy

Koszt dostawy (brutto)

Maksymalna waga 1 przesyłki

Czas dostawy

Paczkomaty 24/7

                       14,50 zł

                  25,00 kg

1-2 dni

Przesyłka kurierska 
DPD

Przedpłata na konto:
17,50 zł 

Platność przy odbiorze (pobranie):
20,00 zł

                 30,00 kg


DPD - dostawa na następny dzień roboczy od momentu odebrania paczki przez kuriera z naszej siedziby

Przesyłka paletowa**

od 108  zł do 189 zł  w zależności od wagi 

od 150 kg do 1000 kg

do 2 dni roboczych po odebraniu palety od nas przez kuriera
** Koszt dostawy dla zamówień o łącznej wadze powyżej 150 kg zostaje podany przy podsumowaniu zamówieniaSklep A&T CERAMIKA nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki, w sprawie preferowanych godzin dostawy prosimy o kontakt z kurierem. 


Dostawa do innych krajów:
Koszt dostawy zależy od kraju oraz wagi przesyłki. 
Przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie z listy (kraj dostawy) odpowiedniego kraju, do którego przesyłka ma być dostarczona - wówczas wyświetli się koszt dostawy do wskazanego kraju dla produktów znajdujących się w koszyku.
Jeśli na liście nie ma Państwa kraju to znaczy, że policzymy koszt dostawy po złożeniu zamówienia - ale produkty na pewno będą mogły być dostarczona do wskazanego państwa - o koszcie dostawy poinformujemy mailowo. 

Szybki kontakt

574 740 950
22 743 50 08
 
info@at-ceramika.pl   
Rzetelna Firma
http://wizytowka.rzetelnafirma.pl/K7I3ZVEB
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.