Zwrot produktów

Czasami produkt jest trochę inny niż oczekiwaliśmy, dlatego do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki możesz zwrócić produkt bez podania przyczyny.

Zwracane produkty wyślij na adres:

AT Ceramika

ul. Przy Agorze 17

01-690 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej jest na koszt kupującego.

W miarę możliwości do przesyłki prosimy dołączyć formularz zwrotu lub jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży Towaru, co znacznie ułatwi proces zwrotu towaru. 

Zwrot pieniędzy

Zwrot dokonanych przez Ciebie płatności, w tym kosztów dostarczenia Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nasz sklep internetowy) zostanie dokonany niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez nas oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży produktu.

 

Wymiana

Jeśli chcesz wymienić produkt, wystarczy że go zwrócisz i zamówisz nowy. Jest to najszybszy i najłatwiejszy sposób, który bardzo ogranicza możliwość popełniania błędów często występujących przy wymianie.

 Reklamacja

 Dokładamy wszelkich starań aby dostarczane produkty były zgodne z Państwa oczekiwaniami. 

Czasem zdarza się, że coś zostanie uszkodzone w transporcie lub produkty, który otrzymamy ma wadę fabryczną, której nie zauważymy przy wysyłce. 

Jeśli uznają Państwo, że wybrany produkt jest niezgodny z opisem i chcą Państwo złożyć reklamację prosimy o przesłanie do nas pisma, w którym będzie zawarta informacja:

- data zakupu

- numer zamówienia 

- dane kupującego 

- jaki produkt jest reklamowany (nazwa)

- opis powodu reklamacji 

- dokument sprzedaży (numer faktury/skan paragonu)

- żądana rekompensata (zwrot pieniędzy całościowy/zwrot pieniędzy częściowy/wymiana na nowy)