Polski English

A&T Ceramika - Rozwiń z nami swoją pasję - artykuły dla ceramików

0,00 zł

Dowiedz się więcej

Zostań profesjonalnym instruktorem ceramiki 
dzięki szkoleniom prowadzonym w A&T CeramikaPoczątkujący

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z ceramiką i chciałbyś w jeden weekend znacznie poszerzyć swoją wiedzę, zapraszamy na kurs ceramika I stopień. Podczas dwóch dni damy Ci solidne ceramiczne podstawy, pokażemy różne techniki lepienia i odpowiemy na mnóstwo nurtujących Cię pytań, takich jak: 
  • czemu praca pęka i coś z niej odpada,
  • dlaczego na szkliwie pojawiły się placki i nie wyszło zgodnie z oczekiwaniami,
  • jak szkliwić,
  • jak zorganizować pracownie ceramiczną
  • i w ogóle jak poprawnie zrobić tę wymarzoną pracę?

Będzie intensywnie - więcej o kursie możesz przeczytać tutaj

Jesteśmy instytucją szkoleniową i jako uczestnik otrzymasz certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności i będziesz przygotowany do samodzielnego prowadzenia pracowni ceramicznej. 
Prowadzenie zajęć ceramicznych / zaawansowani 

Jeśli chciałbyś zacząć lub już prowadzisz zajęcia ceramiczne z dziećmi, proponujemy szkolenie Jak świadomie lepić - ceramika w terapii ręki. 

Dzięki szkoleniu znacznie poszerzysz swoje kompetencje, zostaniesz profesjonalnym instruktorem ceramiki i rzetelnie przygotujesz się do prowadzenia zajęć z dziećmi. 

Wspólnie sprawmy aby zajęcia ceramiczne nie były "tylko lepieniem garnków",  a świadomą zabawą, która wspomaga prawidłowy rozwój dziecka. 

Zobacz jak wiele zyskasz uczestnicząc w tym szkoleniu: https://at-ceramika.pl/szkolenie-jak-swiadomie-lepic-p-3043.html


Po ukończeniu otrzymasz dyplom i certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia i nabyte umiejętności. 

Od stycznia 2019 oferta szkoleń zostaje poszerzona o szkolenie Co, jak i dlaczego lepić z dziećmi? Kalendarium prac na cały rok  - poznaj 25 sposobów na ulepinie prac z dziećmi w różnym wieku. Więcej o szkoleniu: https://at-ceramika.pl/co-jak-i-dlaczego-lepic-z-dziecmi-p-3199.html


Zapisy oraz pytania:
info@at-ceramika.pl
tel. 574 740 950 Nie przegap promocji, wyjątkowych ofert, ważnych informacji i wszystkich fajnych rzeczy, które udostępniamy - zapraszamy na naszego Facebooka 

Szybki kontakt

574 740 950
22 743 50 08
 
info@at-ceramika.pl   
Rzetelna Firma
http://wizytowka.rzetelnafirma.pl/K7I3ZVEB
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.